Dzisiaj na tablicy

**********************************************

Szanowni Państwo!

W związku z doniesieniami na temat pojawiających się przypadków wszawicy wśród naszych przedszkolaków, biorąc pod uwagę dobro Państwa dzieci, zwracamy się z prośbą o podjęcie stosownych działań w domu, mających na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się wszawicy.

Proponujemy zatem:

1. Systematyczne przeglądy czystości włosów ( najlepiej codziennie)

2. W przypadku zaistnienia wszawicy należy zakupić środek p/wszawicy, dostępny w naszych aptekach i stosować zgodnie z załączoną instrukcją (na pewno należy taki zabieg powtórzyć).

Jeżeli sytuacja będzie się nasilać przedszkole ze swej strony podejmuje stosowne działania (między innymi przeglądy czystości dokonywane przez pielęgniarkę szkolną).

W trakcie leczenia dziecko powinno pozostać w domu, żeby zapobiec przenoszeniu się pasożyta na inne dzieci.

Dziecko wraca do przedszkola po zakończeniu leczenia.

Bardzo prosimy o poważne potraktowanie sprawy!

WIĘCEJ INFORMACJI W ZAKŁADCE "WSZAWICA - PEDIKULOZA".

Drodzy Państwo!

Lista dzieci zakwalifikowanych do przedszkola na rok szkolny 2024-2025 w zakładce Rekrutacja 2024-2025.

**************************************************************************************************************************************

Serdecznie prosimy, by dzieci na oficjalne uroczystości przedszkolne typu rozpoczęcie i zakończenie roku szkolnego, święto niepodległości i inne akademie okazjonalne przychodziły w strojach galowych.